Anoreksja w wieku dojrzewania a mały biust

Witam, mam 24 lata i 4 lata temu chorowałam na Anoreksję, trwało to u mnie 5 lat. Przez około rok nie miesiączkowałam. Chciałam zapytać czy moj bardzo mały biust jest skutkiem choroby w okresie dojrzewania? Jeśli tak, to są jakieś metody aby biust jeszcze urósł?

To zależy od Pani obecnej masy ciała i BMI. Niedobór masy ciała wiąże się m.in. z ubytkiem tkanki tłuszczowej - a to prowadzi do zmniejszenia biustu. ZAtem Pani "mały biust" może byc skutkiem choroby. Najbezpieczniej byłoby uzupełnic niedobór masy ciała.