Stosowanie Euthyrox a rozdrażnienie

W przeciagu 2 miesiecy robilam 2 razy TSH. Za pierwszym razem wyszło 3,30 za nastepnym 4,46 do tego ATG 85,8 i ATPO 59,4 dostałam Euthyrox 25 biore go juz jakies ponad 2 tyg i szczególnie wieczorem mam bole glowy i zauwazylam rozdrażnienie , nerwowosc czy to moze byc skutek uboczny przyjmowania Euthyroxu

Lek. Tomasz Budlewski

Proponuję powtórzyć badanie TSH i udać się do lekarza rodzinnego. Być może dawka leku jest zbyt duża. Proszę samemu nie odstawiać leków.