Wynik badania TSH i stosowanie Euthyrox N 75

Witam, mój wynik TSH to 20, 74, natomiast pod koniec maja miałam TSH 0,005. Lekarz przepisał mi Euthyrox od poniedziałku do soboty po 1 tabletce N 75, a w niedziele mam brać jedną tabletkę N 100. Czy nie jest to za duża dawka, jak na początek? Jakich skutków ubocznych mogę się spodziewać?

powiększając dawkę o 25-50 ug co ok. 3 miesiące w zależności od TSH = to powolny proces nasycania i normalizacji TSH. W razie kołatania serca, częstej akcji serca należy dołączyć propranolol
Spokojnie i powoli do normalizacji TSH
Proszę zmniejszyć dawkę do 50 ug/dz i poinformować o tym Pani Lekarza.
Nic Pani nie grozi :)