Stosowanie Eythyrox N2 przy staraniach o dziecko po poronieniu

Dzień dobry, staram się o dziecko (jedna ciąża poroniona). Obecne biorę Eythyrox N25 na tarczycę, Bromergon na hiperprolaktynemię i od 16 do 25 dnia cyklu Duphaston na niedobór Progesteronu. Ponadto od 8 miesięcy witaminę E, od 5 miesięcy witaminę D (badania z krwi wykazały niedobór), suplemientuję od miesiąca też witaminę B6 (na poprawę śluzu płodnego i wydłużenie fazy lutealnej). Tych witamin jest sporo, nie chcę też przesadzić. Które z nich mogę, bądź powinnam już odstawić lub zrobić przerwę?

Nie podaje pani przyjmowanych dawek, więc odpowiedź jest niemożliwa. Proszę sprawdzić w ulotkach jakie dawki sa profilaktyczne - takie może pani przyjmować bez przerwy. przy niedoborze witaminy D można przez dłuższy czas przyjmować 2000-4000j/dobę.