Stosowanie Fevarinu i Parogenu a wpływ na antykoncepcję hormonalną

Witam! Stosuję antykoncepcję hormonalną (Midiana) i w związku z nerwicą, zaczęłam brać leki Fevarin i Parogen. Czy mogą one zwiększyć ryzyko ciąży? Czy leki stosowane razem zmniejszają działanie tabletek antykoncepcyjnych? Proszę o odpowiedź, ponieważ nie mogę skontaktować się obecnie z lekarzem. dziękuję

Aleksander Ropielewski

Nie zwiększają one ryzyka ciąźy i można je stosować jednocześnie.