Stosowanie Gynalginu a powrót zakażenia

Flucofast 100 mg kapsułki 7szt, Gynalgin dopochwowo 10szt, Pimafucin krem oraz na później lactovaginal- to przepisał mi ginekolog na grzybice pochwy. Mam pytanie do flucofastu, wzięłam 2tab na raz, po 3 dniach 2tab i po kolejnych 2-3 dniach mam wziąć następne 2? Mój parter miał także być leczony, ale nie wiem czy 7szt to nie za mało na dwie osoby, a on nie ma żadnych objawów. Drugie pytanie, zbliża mi się okres- mam przerwać stosowanie gynalgin? A w czasie okresu nie wróci mi zakażenie?

Lek. Jacek Ławnicki

Witam!
Może Pani kontynuować stosowanie leku Gynalgin podczas okreu. Flucofast proszę stosować zgodnie z zaleceniem lekarza prowadzącego. Mąż powinien udać się do lekarza, który wdroży odpowiednie postępowanie.