Stosowanie Ibum Express z antybiotykiem przy gorączce

Witam, w niedzielę najwidoczniej przeziębilem sie. W poniedzialem rano miał goraczke (39,5*C) dzisiaj postanowiłem isc do lekarza ponieważ samemu nie dawalem rady wyleczyć się. Lekarz przepisał mi antybiotyk Dalacin C i mam go dwakowac 3x2 dziennie. Jednych tabletek nie bylo w aptece które mi przepisał. I Pani powiedziala mi ze spokojnie moge pic Gripex Hot Activ. Lecz tej zbytnio nie zbija mi goraczki. I kieruj do państwa pytanie czy moge zażyć Ibum Express na goraczke wraz z antybiotykiem.

Aleksander Ropielewski

Nie wiem jakich tabletek nie było w aptece daltego nie wiem czy stosuje Pan odpowiedni preparat w ich zastępstwie. Może Pan stosować dalacin wraz z ibum express.