Stosowanie Kalipoz a poziom potasu w organizmie

Czy przy potasie 3,8 1 tabletka Kalipozu na tydzieńto nie za mało?Tak mi zaleciłlekarzpierwszegokontaktu.Dodam tylko ze od ponad miesiaca boli mnie brzuch,w usg wyszedl refluks,biorę ulgastran i ifamogast a za tydzieńmwm gastroskopie.po za tym całyczas mam ucisk w klatce piersiowej i krótkioddech,czasemzzwroty glowy prosze o rade czy brac potas 1 na tydzien czy częściej dziękuję

Szanowna Pani

Proszę nie brać więcej potasu niż zaleca lekarz. Może to spowodować bardzo niebezpieczne efekty uboczne zwłaszcza że poziom nie jest za niski a do tego ma Pani problemy z refluksem.

Pozdrawiam
Tomasz Wójcik