Stosowanie kremu Advantan a starania o dziecko

Witam, miesiąc temu używałam kremu Advantan. Moje pytanie brzmi: Czy mogę starać się o dziecko jeszcze w tym miesiącu? Czy ten lek może mieć jakiś ujemny wpływ na poczęte dziecko?

Lek. Katarzyna Szymczak

Zależy w jakiej ilości i w jakich miejscach go pani stosuje.
Pozdrawiam

Lek. Tomasz Budlewski

Proponuje udać się do lekarza prowadzącego leczenie. Bez poznania większej ilości informacji medycznych nie można się wypowiedzieć.