Stosowanie kremu na rozstępy przy ciąży zagrożonej

Witam mam pytanie ,jestem w ciazy i na poczatku ciązy mialam poronienie zagrazające bo krwawilam ale teraz juz jest wszystko ok i jestem teraz w 4 miesiącu ciązy i pytanie : czy moge od tego momentu stosowac krem od roztepów Pharmaceris jak mialam zagrozona ciaze ?

Dzień dobry,

W Pani przypadku najlepiej stosować kremy dedykowane kobietom ciężarnym, a krem Pharmaceris jest właśnie przeznaczony dla kobiet od 4 miesiąca ciąży. Uważam, że w razie jakichkolwiek wątpliwości zawsze warto zapytać o zdanie ginekologa, który prowadzi ciążę.

Pozdrawiam serdecznie.