Stosowanie leków Azopt i Monoprost na jaskrę

Witam, od sześciu miesięcy jestem leczona z powodu jaskry. Lekarz początkowo zapisał mi Azopt, teraz dodatkowo na noc Monoprost, Skóra pod oczami bardzo się wysuszyła, łuszczy się i piecze, obawiam się czy to nie za duża dawka leku dla mnie, ciśnienie w oczach mam prawidłowe, może wystarczyłby tylko ten Monoprost?

Brak wyników badań.Trzeba zbadać ciśnienie po Monoproście,jeśli będzie prawidłowe i dobrze się będzie Pani czuła po nim to powinien wystarczyć jako monoterapia.Azopt ma wewnętrzne dodatkowe działanie naczyniowe,podobnie jak Trusopt,poszerza naczynia za okiem i poprawia ukrwienie oka.Pozdrawiam