Stosowanie leków Metypred, Augmentin, Miflonidum i Pulveril a palpitacje serca

Dostałam leki od pulmonologa. Mam astmę. Leki które mam brać od wczoraj to: Metypred Augmentin Miflonidum Pulveril Nie wiem po którym leku mam palpitacje serca i czuję się podminowana. Nadmieniam że mam 66 lat. Nie wiem co mam robić. Pierwszy lek biorę 3 tabl. przez 5 dni. Następnie mam brać 2 tabl. przez 2 dni, póżniej 5 dni po 1 tabl. Pozostałe leki 2 razy dzinnie. Wizyta za 30

Witam!
Jeśli coś Panią niepokoi w związku z lekami a wizyta jest odległa, to zawsze może Pani udać się do lekarza rodzinnego. W razie nagłych objawów można zgłosić się do nocnej i świątecznej opieki lekarskiej. Adres najbliższej placówki znajdzie Pani w internecie.