Stosowanie leków podczas odwyku od amfetaminy

ja jestem na odwyku od amfetaminy lekarz przepisuje teraz leki zwiększające dopaminę w mógu tylko że sastrasznie drogie wszystkie leki które mi przepisywał były bardzo drogie nawet w aptece mi to móili chciałem się zapytać czy są jakieś tańsze zamienniki i jak tak to jakie to bym mu zaproponował zmiane na te tańsze bo przypuszczam że ma jakiś interes w tym że mi najdroższe leki przepisuje ale z drugiej strony leczy mnie dobrze widze że się stara i nie chciałbym gourazic zaproponował bym tańsze

Aleksander Ropielewski

Ma Pan prawo do decydowania o swoim leczeniu i jeżeli nie stać Pana na drogie leki, można poprosić o tańsze odpowiedniki, które zwykle są równie skuteczne.