Stosowanie leków w 6. tc

Jestem w 6tyg.ciąży.To moja 3ciąża,1pomyślna,2 w styczniu br. poroniłam.Zanim dowiedziałam się o krwiaku na 1 wizycie lekarz zalecił brać 1xAcard, 3xUtrogestan z Czech,wit,2globulki na noc dopochw.robione na zlec.lekarza(progesteron mikronizowany ..)Kiedy okazało się że mama krwiaka doszły leki:CLEXANE 1xdz.do brzucha i Prolutex (25mg)-progesteron w płynie gdzie lek.dał mi w gabinecie 14 ampułek(na7dni bo po 2dziennie) za 440zł i zlecenie przez 90dni.Czy mogę brać coś tańszego od PROLUTEXU i co?

Lek. Tomasz Budlewski

Proszę udać się do lekarza ginekologa i kierować się jego zaleceniami. Sądzę, że może się udać Pani na konsultację do innego lekarza ginekologa