Stosowanie leków w leczeniu wysokiego ciśnienia w ciąży

Witam.Jestem w koncowce drugiego miesiaca ciazy,przez czly ten okres.leczylam sie codziennie prestarium z powodu choroby nadcisnieniowej.Czy na pewno wywolalo to u dziecka niekorzystne zmiany???bardzo prosze o szczere odpowiedzi...czy jest szansa zeby wszystko bylo dobrze???;-(((

Lek. Katarzyna Szymczak

Lek nie musiał wywołała żadnych zmian u dziecka, jednak istnieje takie ryzyko.
Pozdrawiam