Stosowanie leku ApoSerta 50mg

Witam serdecznie .Od dzisiaj zalecono mi dodatkowo nowy lek ApoSerta50mgzazylam 1/2 tabletki bo nie wiem jak to przyjme czy to bezpieczny lek.Zazywam 3razy po pol tabletki lorafenu1mg i triticocr75 na noc.prosze mi napisac czy to dobre polaczenie lekow.Nadmieniam iz choruje na cukrzyce i tarczyce basedowa.Czy moge spokojnie zazyc cala tabletke w/w.dziekuje

Renata GrzechociĹska

Lek należy stosować zgodnie z zaleceniem lekarza prowadzącego.