Stosowanie leku Qlaira na endometriozę

Witam. Mam stwierdzoną endometriozę. Lekarz przepisal mi tabletki qlaira. Czy moge zacząc brać je od razu czy zaczekac na okres (za 10dni). Lekarz zalecił mi brac od 3 do 24 tabletki reszte pomínac i kolejne opakowanie tak samo a w vlotce piszą inaczej. Czy moge je tak przyjmowac?

Witam. W leczeniu endometriozy przyjmowanie tabletek odbiega od standardowego schematu. Proszę postępować zgodnie z zaleceniami lekarza prowadzącego.