Stosowanie leku Divascan i witaminy C

Dzień dobry. Mam pytanie odnośnie leku Divascan. Został przepisany przez neurologa, i mam go brać 3 razy dziennie, ale nie jest napisane w ulotce, czy powinien być jakiś odstęp czasowy i ile to powinno trwać. Na którymś forum było napisane, że nie można go mieszać z witaminą C? to znaczy, że nie można przyjmować witamin? I czy przyjmowanie 3 tabletek dziennie przez 3 miesiące bardzo wpływa na stan wątroby? Pozdrawiam serdecznie i z góry dziękuję za odpowiedź

Piotr Pilarski

Nie należy go przyjmować jednocześnie z wit c gdyż może to wpłynąć na wchłanialność. zwykle nie wpływa on znacząco na wątrobę. Powinno się stosować co najmniej 8 tygodni.

Pozdrawiam.