Stosowanie leku na kaszel podczas karmienia piersią

Witam chciałabym się zapytać czy mogę pić syrop prawoślazowy jeśli karmię piersią a jeśli nie to co na kaszel dziękuje

Witam!
Syrop prawoślazowy może być stosowany podczas karmienia piersią. Może Pani również wypróbować domowy syrop z cebuli (posiekana cebula zasypana cukrem). Oprócz tego proszę dużo pić, minimum 2 litry wody na dobę oraz dbać o dobre wietrzenie i nawilżenie powietrza w mieszkaniu.