Stosowanie leku Tertensif przy problemach z ciśnieniem

Od kilku dni biorę rano tertensif sr i moje ciśnienie jest 130-148/89-100 a puls 92-102 czy ten lek jest za słaby i iść do lekarza żeby mi zmienił?(mam przez dwa tygodnie lykac te tabletki i na wizytę mam przyjść) do dam również ze nieraz mam dziwne kolatania serca i ogarnia mnie wewnętrzny niepokój,nie ukrywam ze jestem osoba o słabych nerwach i szybko Sie denerwuje.

Lek. Katarzyna Szymczak

Pełne działanie leku występuje po 2-4 tygodniach jego stosowania, przy wizycie kontrolnej proszę powiedzieć lekarzowi o swoich dolegliwościach sercowych.
Pozdrawiam