Stosowanie Lerivon a skuteczność plastrów antykoncepcyjnych

Witam chciałam spytać o stosowanie plastrów evra a leku lerivon który przerwałam długim stosowaniu ok roku .Moje pytanie brzmi czy ten lek na depresję mimo stosowania przez tydzień po rozpoczęciu naklejania plastrów wpłynął negatywnie na skuteczność plastrów jeśli już od paru dni już nie zażywam lerivonu i już nie mam potrzeby go stosować.Z góry dziękuję za odpowiedz

Witam,
proszę pamiętać, że leki powinno się stosować w oparciu o konsultację z Pani lekarzem prowadzącym. Z tego względu zachęcam aby w przypadku wszelkich wątpliwości konsultowała się Pani z takim specjalistą
Pozdrawiam
Agnieszka Nowogrodzka
http://poznacsiebie.pl

Dzień Dobry Pani,

Na Pani pytanie, zapraszam Panią do zwrócenia się do lekarza ginekologa.

Życzę Pani Wszystkiego Najlepszego,
Irena Mielnik-Madej