Stosowanie luteiny przy PCOS i planowaniu ciąży

mam jedno dziecko chcemy z mezem 2 ale mam zepol polistycznych jajnikow od 2 3 miesięcy biore luteinę zawsze po tabletce gora 2 miałam okres tym razem brałam około tyg i już jest ponasd tydzień jak nie biore brałam 2 razy dziennie tabl i nie ,mam okresu co to znaczy pomocy

Aleksander Ropielewski

Brak okresu spowodowany jest zaburzeniami hormonalnymi. Należy skontaktować się z ginekologiem.