Stosowanie luteiny w 11. tygodniu ciąży

LUTEINA! jestem w 11 tc i 6 dniu ciąży. Lekarz na ostatniej wizycie powiedział, że mam dokończyć to opakowanie luteiny i więcej już jej nie brać. Czy po odstawieniu luteiny mam się czego obawiać i czy na tym etapie ciąży normalne jest, że lekarz każe odstawić?

Lek. Katarzyna Szymczak

Nie każda kobieta w ciąży przyjmuje luteine, tylko przy określonych wskazaniach, jeśli po odstawieniu coś Panią zaniepokoi proszę udać się do ginekologa.
Pozdrawiam