Stosowanie maści siarkowej a bąble na skórze

Witam Używałam maści siarkowej i lyclear. Teraz wyskakują mi bąbelki które swedza i po pewnym czasie giną. Czy to może być pokrzywka. Jak sobie z tym poradzić?

Aleksander Ropielewski

Bez oceny zmian skórnych nie jestem w stanie powiedzieć co jest przyczyną zmian skórnych, oraz jakie leczenie będzie najwłaściwsze. Sugeruję kontakt z lekarzem, który będzie miał możliwość oceny zmian skórnych.