Zapytaj lekarza

7 3 6 , 1 2 3

odpowiedzi udzielonych przez naszych ekspertów

Rzetelnie + Bezpiecznie + Bezpłatnie

Stosowanie maści siarkowej a bąble na skórze

Witam Używałam maści siarkowej i lyclear. Teraz wyskakują mi bąbelki które swedza i po pewnym czasie giną. Czy to może być pokrzywka. Jak sobie z tym poradzić?
KOBIETA, 22 LAT ponad rok temu

Terapia naprzemienna przy sterydoterapii

Czy wiesz, na czym polega terapia naprzemienna przy sterydoterapii? Obejrzyj nasz film i dowiedz się więcej na ten temat. O terapii naprzemiennej mówi dr n. med. Anna Pura-Rynasiewicz, dermatolog.

Aleksander Ropielewski
79 poziom zaufania

Bez oceny zmian skórnych nie jestem w stanie powiedzieć co jest przyczyną zmian skórnych, oraz jakie leczenie będzie najwłaściwsze. Sugeruję kontakt z lekarzem, który będzie miał możliwość oceny zmian skórnych.

0
redakcja abczdrowie Odpowiedź udzielona automatycznie

Nasi lekarze odpowiedzieli już na kilka podobnych pytań innych użytkowników.
Poniżej znajdziesz do nich odnośniki:

Patronaty
Ważne tematy