Stosowanie maści Lyclear a bąble na skórze

Witam Zastosowałam maść Lyclear na świerzb. Na drugi dzień w niektórych miejscach wyskoczyły mi bąbelki jakby mnie coś ugryzlo, swedzialy. Czy to nadal świerzb czy uczulenie na tą maść?

Może to być podraznienie po stosowanej maści , szczególnie jesli pani mocno wcierała ją w skórę . Jezeli zmiany podraznieniowe szybko ustępują kontynuować terapię. Jesli się nasilają zrobić przerwę w leczeniu i pokazać lekarzowi. Pozdrawiam