Stosowanie maści witaminowej pod oczy

Witam, czy można stosować kilka razy w tygodniu maść witaminową pod oczy? Czy przyniesie to jakieś efekty? Dziękuję za odpowiedź.

Szanowna Pani,
tak moza ją stosować.Pyta Pani o efekty..zapewne odczuje Pani wrażenie ,ze skóra jest dobrze natluszczona.W okresie zimy zabezpieczy ja przed przesuszeniem.
Trzeba jednak wiedziec ,ze skóra wokół oczu jest specyficzna i jezeli chcemy o nią prawidłowo dbac sugeruję stosowanie kremow specjalnie dedykowanych do tej okolicy.Można je nabyc w aptekach ,drogeriach..