Stosowanie Micorygon a grzybica pochwy u 30-latki

Po dłuższej przerwie w stosowaniu antykoncepcji lekarz zapisał mi microgynon. Jakie istnieje prawdopodobieństwo ze za jakiś czas w trakcie brania microgynon będę mieć grzybicę pochwy.??? Stosowsnie tabletek musi mieć jakiś związek skoro ogólnie na ulotkach wszelkich tabletek anty są takie działania nie porządnie jak uprawy, kandydoza pochwy. Stany zapalne pochwy. Przepidsne działania nie pożądane z różnych ulotek anty.

Lek. Tomasz Budlewski

w ogóle nie musza takie objawy wystąpic. producent pisze wszystkie mozliwe, ale to nie znaczy że one wystepują u każdego i zawsze! Nikt nie okresli Pani z jakim prawodpodobienstwem wystąpi u Pani objawt niepożądany po stosowaniu konretnego leku.