Stosowanie Naraya Plus na andometriozę a miesiączka

Dzień dobry biorę tabletki Naraya kończe 3 opakowanie. Mam endometriozę .Lekarz przepisał mi je po porodzie ze względu na endometriozę i antykoncepcję . Miałam brać 1 opakowanie i zrobić przerwę i potem brać 4 opakowania bez przerwy i przyjechać na wizytę po kolejna recepte . Ale właśnie dostałam miesiączkę biorąc cały czas bez przerwy tabletki . Co jest nie tak mialam miało nie byc miesiączki proszę o odp.

Lek. Krzysztof Szmyt

Witam, zalecałbym w takim razie przyspieszyć termin wizyty. Moze to nie byc miesiączka tylko plamienie. Pozdrawiam