Krwawienie a stosowanie tabletek Naraya Plus

Jesli 5 dni po tabletce awaryjnej (był to 17 dc)pojawiło się krwawienie, a po miesiaczce minął tydz i znowu krwawienie(to w sumie faktyczny termin miesiączki, kiedy powinna wystąpic), to kiedy zacznie się kolejne mogę zacząć brać tabletki naraya plus? Nawet jeśli nie będzie to miesiączka, ale działanie niepożądane to jednak tabletka zacznie działać po tygodniu i powinna trochę uregulować cykl ?

Magdalena StusiĹska

Tak, pierwszą tabletkę może Pani wziąć teraz. Najlepiej w przypadku takich wątpliwości skonsultować sie ze swoim ginekologiem prowadzącym.