Osteogenon a zrost kości strzałkowej

Witam, Od lekarza ortopedy po złamaniu nogi i braku zrostu kości strzałki zostały mi przepisane leki Osteogenon oraz Vessel Due F. Co to za leki i jak się mają do zrostu kości? W szczególności chodzi mi o Osteogenon, ponieważ czytałam w internecie różne mieszane opinie na jego temat. 28/02 idę na operację wyjęcia śruby więzłozrostowej. Czy powinnam brać te leki przed operacją? Czy jest możliwość, że działanie Osteogenonu spowoduje jakieś powikłania czy trudności podczas operacji? Ulotka Osteogenonu nie zawiera żadnych informacji w tej sprawie, a przynajmniej ja nic takiego nie mogłam tam wyczytać. Chciałabym również zapytać jak wygląda kwestia łączenia leku Osteogenon z alkoholem? Jeszcze przed operacją mam wesele bliskiej mi osoby i chciałabym tam wypić zdrowie państwa młodych. Z góry bardzo serdecznie dziękuję za odpowiedź i pozdrawiam.

Lek. Tomasz Budlewski

Proszę kierować się zaleceniami lekarza ortopedy. Leki te wspomagają zrost kości.