Stosowanie Ovulastan a krwawienie

Witam. Mam 18 lat, a tabletki antykoncepcyjne biorę od miesiąca. Biorę tabletki Ovulastan, dzisiaj wzięłam 12 tabletkę z drugiego blistra. Jestem zaniepokojona, ponieważ pojawiło się u mnie krwawienie, bez żadnego powodu. Czy to jest normalne, jeśli miesiączkę miałam 14 dni temu (zaczęła mi się 6 dnia odstępu między blistrami) i wystąpiło krwawienie?

Lek. Tomasz Budlewski

Przy stosowaniu tabletek Ovulastan może występować nieregularne krwawienie. Ale sądzę, że konieczna jest wizyta u ginekologa, być może warto byłoby zmienić rodzaj tabletek.