Stosowanie pasty do zębów przy odwapnieniu zębów

Witam Czy pasta Colgate Duraphat 5000 jest tak samo skuteczny jak żel Elmex.Bo mam tę pastę Colgate czy przy plamkach próchnicowym(odwapnienie szkliwa) stosować ją codziennie 2- razy dziennie czy rzadziej? Pozdrawiam

Pasta Colgate Duraphat 5000 ma 2,5 raza mniej fluoru. Stosuje się ją 3 razy dziennie...a po wyszczotkowaniu całej tubki zaleca sie 6msc przerwe przed kolejnym szczotkowaniem. Elmex zel ma fluoru znacznie wiecej i w postaci aminofluorku, który wykazuje lepsza przyswajalnosc przez tkanki zęba. Zel sosuje sie 1 raz na tydzien. Myśle, ze zel sprawdzi sie w Pana przypadku bardziej.