Stosowanie plastrów a ochrona przed ciążą

Witam, od kilku miesięcy stosuję plastry antykoncepcyjne, nie wystąpiły rzadne zaburzenia miesiączki, nigdy nie zapomniałam o naklejeniu nowego. Czy to oznacza, że mogę bezpiecznie kochać się w czasie tygodniowej przerwy?

KOBIETA ponad rok temu

Redakcja abcZdrowie

Witam!

Jeśli stosuje Pani plastry antykoncepcyjne zgodnie z zaleceniami producenta, to jest Pani chroniona przed ciążą także podczas 7 dni przerwy bez plastra. Proszę przeczytać dokładnie ulotkę dołączoną do opakowania plastrów - znajdzie tam Pani wiele ważnych dla Pani informacji.

Pozdrawiam!