Stosowanie płynu micelarnego na silne zabrudzenia skóry

Witam mam pytanie do lekarza dermatologa czy płyn micelarny pomoże usunąć silne zabrudzenia na skórze takie jak np brudna szyja bo słyszałam że ten płyn jest do usuwania makijażu to chyba nie bardzo pomoże w tak silnych zabrudzeniach prosze o odpowiedz

Lek. Katarzyna Szymczak

Płyn micelarny służy do zmywania makijażu. Nie bardzo rozumiem jakie zabrudzenia szyi ma Pani na myśli.
Pozdrawiam

Dzień dobry :). Mozna jak najbardziej spróbować. Nie wiemy też od czego ma Pan brudną skórę szyi i czy to tylko bród, czy to nie są np jakieś drobne przebarwienia? Warto udać się na konsultacje do lekarza medycyny estetycznej lub dermatologa i po ocenie stanu skóry lekarz dobierze odpowiednie leczenie.