Stosowanie Pregabaliny z powodu bezsenności i zaburzeń lękowych

Witam, Biorę Pregabalinę z powodu bezsenności i zaburzeń lękowych. W ulotce jest napisane, że jednym z najczęstszych działań niepożądanych jest przyrost masy ciała, mój lekarz jednak zapewniał mnie że po niej nie przytyję. Czy może być jednak inaczej? Z góry dziękuję za odpowiedź.

Pozdrawiam.