Stosowanie preparatu Therm Line przez 28-letnią osobę

Czy stosowanie therm line jest bezpieczne, czy każdy może go używać i czy naprawdę działa

Witam,
może przynieść wspomaganie procesu odchudzania przy uprawianiu sportu, fitness czy siłowni.
Proponuję zapoznać się z ulotką nt. działań niepożądanych i przeciwwskazań.

Pozdrawiam!

Ewa Kozłowska Dietetyka, Warszawa

Witam,
preparat jest dopuszczony do obrotu w Polsce, więc można go stosować. Dobre efekty osiągnie Pan w połączeniu z dietą i aktywnoscią fizyczną, bez tych czynników efekt może być dość niski.
Pozdrawiam serdecznie