Jakie preparaty są dobre na odchudzanie?

Jakie preparaty są dobre na odchudzanie bądź na wspomaganie odchudzanie i czy można je łączyć: L-CARNITINE SUPER 1000, Acai Berry Extract, Młody Jęczmień + 4 składniki aktywne, Get Slim Morning, Aplefit, Aqua plus CROM, Zielona Herbata, Chili FAT Burning, Zielona Kawa tabletki, Slim Plus Herbata które z nich mogą pomóc lub wspomóc oraz które można łączyć zaznaczam, że mam dietę i biegam

Nie ma dobrych preparatów na odchudzanie. Wszystko daje efekty na chwilę, jeżeli już da, a po przestaniu ich stsowania, waga wraca. Ja proponuję zmianę nawyków żywieniowych i ewentualnie, jeżeli waga wolno spada, właczyć jakieś naturalne np. młody jęczmien.
Pozdrawiam

Mgr Monika Frank Dietetyk, Poznań

Preparaty wspomagające odchudzanie nie są najlepszym pomysłem. Działają chwilowo oraz mają wiele skutków ubocznych. Aby osiągnąć zamierzone efekty lepiej zmienić nawyki żywieniowe na zdrowe oraz wprowadzić aktywność fizyczną. Nie cierpi na tym zdrowie, a osiągnięty zostaje zamierzony cel, więcej przeczytasz na
http://monika-frank.fitness.wp.pl/19048,wspomaganie-odchudzanie-czy-stosowac-suplementy

Zachęcam do skorzystania z indywidualnej porady żywieniowej, w ramach której dietetyk przygotuje dietę dostosowaną do stanu zdrowia i trybu życia.

Zapraszamy do kontaktu, istnieje możliwość skorzystania również z porady on-line.

Pozdrawiam serdecznie!
Monika Frank, Dietetyk
www.poznan.mojdietetyk.pl
poznan@mojdietetyk.pl
tel. 696 884 351