Odchudzanie po przybraniu na wadze

Witam, nawiązuję do tego tematu : http://tiny.pl/qdlc2 Przytyłam być może od złego odżywiania się. Staram się teraz urozmaicić moje pożywienie jem owoce (banany,winogrona,pomarańcze,mandarynki,jabłka),płatki musli i kukurydziane,pieczywo ciemne i chrupkie, kawa i herb zielona,sucharki z dżemem. Ćwiczę raz dziennie jeżdżąc na rowerku (30-60min) Moja mama ma ten sam problem co ja który także zaczął się w podobnym wieku. Stosuję także tabletki Acai Berry. W ciągu ostatnich 2 tygodni schudłam 2kg.

Anna Porada Dietetyk, Wrocław

2kg w 14 dni to dobry rezultat, proszę wycofać płatki na rzecz otrębów pszennych i żytnich, ciemne pieczywo zastąpić 100% żytnim i jeść je jedynie na śniadanie, wyeliminować banany i winogrona (to najbardziej bogate w cukry owoce) oraz wszelkie dżemy i będzie Pani chudnąć dalej bez konieczności wspomagania się tabletkami typu Acai Berry - chić flawonoidy w nich zawarte są nieocenione w walce o młody wygląd i profilaktyce nowotworów. Proszę opisać dokładniej swoją dietę.