Niedoczynność tarczycy i przybieranie na wadze a stosowanie leku Drenfast

Witam. Od 6 lat choruję na niedoczynność tarczycy. Najbardziej przykrą sprawą jest to, że w ciągu tych lat przytyłam prawie 20kg. W związku z tym ciągle jestem na jakiejś diecie, ćwiczę efekty są po czym bardzo szybko znikają :/ Czy w takiej sytuacji mogę zastosować środek o nazwie drenfast? Koleżance pomógł może i mnie pomoże....

Ewa Kozłowska Dietetyka, Warszawa

Witam,

suplement jest dopuszczony do obrotu w Polsce, więc jest bezpieczny, może Pani pomoże.

Pozdrawiam serdecznie