Niedoczynność tarczycy i przybranie na wadze

Witam mam 20 lat choruje na niedoczynnośc tarczycy. W ciągu kilku miesięcy strasznie przytyłam biorę hormon w tabletkach juz jest urególowany ale nadal tyje moje pytanie brzmi co mam zrobic? Dodam ze mój endokrynolog nie bardzo mi chce pomóc zawsze na wizycie unika odpowiedzi prosze o pomoc.

Ewa Kozłowska Dietetyka, Warszawa

Witam,

proszę ułożyć dietę w pobliskim gabinecie dietetycznym. Pacjenci z niedoczynnoscią tarczycy mogą również zrzucić nadmiar kilogramów poprzez dietę i wysiłek fizyczny.

Pozdrawiam serdecznie