Jaki wpływ na pracę tarczycy mają ekstrakt z grasicy i traganek?

Witam, Jaki wplyw na prace tarczycy maja ekstrakt z grasicy I traganek ? Czy zaburzaja one wchlanianie syntetycznej lewotyroksyny? Lecze się na niedoczynnosc tarczycy i chciałabym wzmocnic uklad odpornosciowy stosujac wyciag z grasicy z tragankiem. Dziekuje

Ewa Kozłowska Dietetyka, Warszawa

Witam,

proszę sprawdzić czy suplement jest dopuszczony do obrotu w Polsce, sprzedawca powinien mieć odpowiednie zaświadczenie.

Pozdrawiam serdecznie