Stosowanie Symbicortu podczas leczenia astmy

Mam 54 lata od 14 lat choruję na astmę leczony jestem symbicortem160/4,5 moim problemem jest brak odporności (częste przeziębienia). -jak poprawić odporność -jakie są uboczne skutki stosowania symbicortu czym można go zastąpić

Lek. Tomasz Budlewski

Proszę koniecznie udać się do lekarza pulmonologa. Po badaniu będzie można określić odpowiednie postępowanie.