Stosowanie tabletek Mayra na torbiele

Witam, od ponad roku przyjmuje tabletki Mayra(Dienogest 0,03mg/2mg)z zalecenia lekarza bez przerw(na torbiele). 7 tygodni temu zrobilam tydzien przerwy i wystapilo krwwienie ktore ustapilo, ale od jakis 3 tygodni mam plamienie( zroznicowane natezenie od znikomego do umiarkowanego). Ostatnia kotrole mialam w listopadzie. Czy jest potrzeba zglosic sie do lekarza czy powinnam po prostu kontynuowac branie tabletek i czekac?Dodam ze w miedzyczasie bralam antybiotyk(Josalia). Z gory dziekuje za pomoc

Lek. Tomasz Budlewski

Proponuję udać się kontrolnie do lekarza ginekologa. Po badaniu będzie można coś więcej powiedzieć.