Stosowanie Vibin Mini i obfite miesiączki

Witam, zaczełam stosować Vibin po raz pierwszy w życiu. Dostałam ten lek z powodu obfitych miesiączek. Jestem przy 6 tabletce i nie zapowiada się aby okres miał się zakończyć. Dodam że cierpię na anemie, przyjmuję Feroplex w płynie, a od dziecka przyjmuję Letrox 25 na tarczycę. Ostatnie wyniku usg tarczycy i tsh ok, usg przezpochwowe ok, tylko wyszła anemia. Moje pytanie brzmi czy mam się martwić jeśli chodzi o krwawienie?

Renata GrzechociĹska

Witam.
Jest Pani dopiero na początku kuracji więc proszę się na zapas nie przejmować, ocenić krwawienia po 2-3 opakowaniach.
Pozdrawiam