Stosowanie żelaza przy Colitis i anemii

Witam , 2 mies temu zdjagnozowano u mnie colitis i anemie , przepisano zelazo i tabletki Mesalazine 800 mg na oslabienie odpornosci , wlasnie ujawnily sie brodawczaki spowodowane HPV , czy mam zaprzestac brania tych tabletek aby pomoc zwalczyc brodawczaka? moja partnerka nia ma widocznych objawow czy tez powinna udac sie do lekarza na kontrole . Zabezpieczamy sie za kazdym razem odbywajac stosunek. Moj stan zdrowia nie polepsza sie od powyzej wymienioneych lekow , czekam na konsultacje z gastrol

Lek. Tomasz Budlewski

Proszę koniecznie udać się do lekarza gastroenterologa. Po badaniu będzie można określić odpowiednie postępowanie. Sądzę że kkonieczna jest wizyta u lekarza ginekologa u Partnerki