Stosunek analny i krew z odbytu

Witam, 6 dni temu odbylam stosunek analny. Zaraz po stosunku zauważyłam krew z odbytu. Wydawało mi się że później to przeszło aczkolwiek już nie zwracała na to za bardzo uwagi. Dziś jednak zobaczyłam że na kale jest krew, na papierze równiez - nie była to śladowa ilość, ale też nie był to bardzo dużo, jak drugi raz się podtarłam już była śladowa ilość krwi. Nie czuję bólu. Czy powinno to samo ustąpić czy konieczna jest wizyta lekarza?

Lek. Tomasz Budlewski

Proponuje udac sie do lekarża rodzinnego, po badaniu bedzie mozna coś więcej powiedzieć.