Stosunek bez zabezpieczenia - czy miałam dni płodne?

Witam. w dniach 28-29 sierpnia współżyłam i stosunek był do końca. Miesiączkę miałam 25 sierpnia i trwała zaledwie 2-3 dni. Nadmienię, że ostatnie miesiączki występowały 15 maja, 10 czerwca, 4 lipca, 31 lipca (trwała 3 dni). Moje pytanie brzmi: czy jest możliwość wystąpienia ciąży?

Witam serdecznie!

Pani cykle trwały odpowiednio: 26, 24, 27, 25. Na tej podstawie można wyliczyć, iż dni płodne występują u Pani mniej więcej między 4. a 16. dniem cyklu.

Proszę jednak pamiętać, że są to jedynie przybliżone wyliczenia. Cykl każdej kobiety jest inny i w innym dniu występuje owulacja. W Pani przypadku nie wiadomo także, czy cykl będzie miał 24 dni (wtedy dni płodne zaczęłyby się 4. dc), czy 27 dni (wtedy zaczną się 7. dc).

Podsumowując, w opisanej sytuacji istnieje ryzyko ciąży. Ze względu na rozpoczynające sie dni płodne, jest ono jednak stosunkowo niewielkie. Od tej pory warto jednak zdecydować się na skuteczną metodę antykoncepcji.

Pozdrawiam