Stosunek dzień przed okresem a ciąża

Witam. Uprawiałam seks z chłopkiem dzien przed okresem , zabezpieczaliśmy się prezerwatywą, nie pękła ani sie nie zsunęła. Jednak okres mi sie spóźnia tzn. mam takie brązowe plamienie i lekkie krwawienie, dodam że mam stwierdzoną torbiel na jajniku i czesto miewam nieregularne miesiączki. Po stosunku minęło 9 dni zrobiłam 3 testy ciążowe kazdy negatywny. Czy to może byc ciąża czy też przyczyną jest torbiel jajnika? Proszę o szybka odpowiedź. Z góry dziękuję.

Lek. Magdalena Pikul

Witam. W opisanym przypadku ciąża jest bardzo mało prawdopodobna. Być może pojawiła się infekcja dróg rodnych. Proszę zgłosić się do poradni ginekologicznej.