Stosunek podczas ostatniego dnia okresu

Witam. Wczoraj miałam ostatni dzień okresu i podczas współżycia mój partner skończył we mnie. Mam regularny okres co 28 dni. Dzisiaj rano gdy wstałam i poszłam do ubikacji , na mojej bieliźnie pojawiła się krew. Czy mogę być w ciąży ?

Witam. W takiej sytuacji ryzyko ciąży jest mało prawdopodobne. Dla pewności proponuje jednak wykonanie testu ciazowego 14 dni po stosunku.