Stosunek przed ostawieniem tabletek antykoncepcyjnych a ryzyko ciąży

Witam. Chciałam przestać przyjmować tabletki antykoncepcyjne ponieważ zaczęły wypadać mi włosy i chciałabym sprawdzić czy to nie wina tabletek. W niedziele kochałam się ze swoim chłopakiem, a we wtorek kończą mi się białe tabletki antykoncepcyjne. Czy jest ryzyko zajścia w ciąże? Czy muszę dalej brać tabletki? Bardzo proszę o odpowiedź.

Witam serdecznie. Jeżeli białe tabletki to placebo konieczne jest dalsze stosowanie antykoncepcji. W innym razie można zaprzestać przyjmowania kolejnych opakowań po przerwie.